HAKKIMIZDA

Bufera Tekstil, Bursa, 50 yılı aşkın bir süredir makine ve kumaş üreticisi olarak tekstil sektörünün içinde olan bir firmadır. Firmamız 5 yıldan bu yana Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde 2500 m2 kapalı alanda yıllık 100000 metre üretim kapasitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamızda klasik desenlerden modern desenlere kadar pek çok tip ve kalitede kumaş makul fiyatlar ve teslim süreleri ile üretilmektedir. Ayrıca kendi bünyemizde kurulu olan konfeksiyon departmanımızda kendi kumaşlarımızla koltuk şalı, yastık, masa örtüleri ve dekoratif materyaller üretilmektedir. Tüm kumaşlarımız modern teknoloji ürünü makinelerle ve yüksek kalitede ki ipliklerle üretilmekte ve Türkiye deki en yüksek otorite olan TÜBİTAK tarafından verilen sonuçları ile desteklenmektedir.

stor perde kumaş imalatçıları - bursa zebra kumaş üreticileri - perde üreticileri - vertikal kesme makinası - dikey perde kesme makinası – stor perde kesme makinesi – çita kapama makinası – şekilli kumaş kesim makinası – şekilli hassas kesim makinası – zebra kumaş üreticileri – stor perde üreticileri